Wybierz język:

O nas

baner

Kilka słów o nas

PPUH METAROL Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie istnieje na rynku już ponad 20 lat, co pozwoliło na zdobycie bogatego doświadczenia w branży metalowej i poznanie nowych obszarów produktowo-usługowych na przestrzeni lat. Obecnie przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji konstrukcji spawanych i wyrobów metalowych. Nasza działalność opiera się przede wszystkim o dobrze rozwinięty park technologiczny, dzięki któremu gwarantujemy wysoką jakość usług. Elementy stalowe są czyszczone mechanicznie poprzez śrutowanie, a następnie malowane tradycyjnie lub proszkowo.

Oferta firmy skierowana jest do wszystkich klientów, którym zapewniamy wysoką jakość usług i rzetelność współpracy. Długoterminowe relacje handlowe z naszymi zleceniodawcami świadczą o nastawieniu przedsiębiorstwa na współdziałanie i zadowolenie klienta. Odbiorcami naszych produktów i usług są  firmy z całej Polski, jak i zagranicy (Niemcy, Szwajcaria, Dania, Holandia). Dobra lokalizacja geograficzna naszego zakładu ułatwia odbiór produktów i ich transport w miejsca docelowe.

PPUH Metarol to nie tylko maszyny i urządzenia. To także wyspecjalizowana kadra pracowników zorientowana na wyniki i kooperację. Nasz personel ma do dyspozycji niezbędne zaplecze produkcyjne umożliwiające wykonanie zaawansowanych projektów oraz realizację zleconych zamówień zgodnie z oczekiwaniami klienta pod względem jakościowym i w uzgodnionym terminie. Wysoką jakość usług potwierdzają zdobyte przez firmę certyfikaty zgodne z określonymi normami rodzajowymi. Uzyskaliśmy kolejny certyfikat spawalniczy m.in. certyfikat wg normy EN 1090-2 do klasy konstrukcji spwanych EXC3.

Nasza polityka cenowa pozwala na wykonywanie spawanych konstrukcji stalowych w cenach możliwie najkorzystniejszych dla zleceniodawcy.

Jeśli poszukują Państwo pewnego dostawcy produktów i usług z branży metalowej i pragną Państwo nawiązać współpracę z firmą PPUH Metarol w zakresie świadczonej przez nas oferty zapraszamy do składania zapytań ofertowych. Podejmiemy się każdego zamówienia będącej w zasięgu naszych możliwości.